• Pn - Pt 8.30 - 17.00
  • Nowoberestecka 14/A, 02-204 Warszawa
  • +48 576 379 203 Dział sprzedaży

O nas

O nas

Agencja pracy tymczasowej
Profit Group

Doskonale znamy realia współczesnego rynku pracy. Zajmujemy się doborem kadr pasujących do profilu i wymagań Państwa firmy. Rekrutacja, outsourcing oraz leasing pracowników to specjalizacja naszych headhunterów, którzy potrafią wyselekcjonować fachowców z wielu krajów. Specjalizujemy się w zatrudnianiu w branżach takich jak: logistyka, produkcja i motoryzacja. Posiadamy najlepsze rozwiązania dla dużych centrów logistycznych oraz firm wysyłkowych.

Zależy nam na tym, aby posiadali Państwo jak najodpowiedniej dobraną kadrę. Profesjonalnie radzimy sobie z problemami związanymi z rotacją pracowniczą – błyskawicznie wypełniamy luki w zatrudnieniu. Zajmujemy się całą dokumentacją, dzięki czemu zapewniamy Państwu nie tylko oszczędność zasobów pieniężnych poświęconych na procesy związane z rekrutacją, ale i oszczędność cennego czasu.

dlaczego warto

Korzyści płynące
z korzystania usług
Profit Group

Firmy, które korzystają z usług Agencja pracy tymczasowej Profit Group mogą skupić się na podstawowej działalności swojej firmy. Rekrutacja, leasing, outsourcing, selekcja najlepszych specjalistów oraz wszelkie dokumentacje stają się naszą odpowiedzialnością.

Oszczędność czasu i zasobów finansowych 100%
Usprawnienie organizacji pracy 100%
Łatwość rozliczeń 100%
Obsługa wizowa pracownika 100%

Zatrudniaj najlepszych pracowników.

Rekrutacja

Jak przebiega
proces rekrutacji?

Zależy nam na aktywnym i niestandardowym poszukiwaniu kandydatów. Korzystamy z całej palety rozmaitych metod oraz usług wyspecjalizowanych headhunterów, dzięki czemu gwarantujemy dobór najlepszej kadry.

Zajmujemy się:

Przeprowadzeniem wieloetapowego procesu rekrutacji

Przeprowadzeniem wywiadów oraz testów

Przeprowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych

Spotkaniami i rozmowami z kandydatami

Organizowaniem prób pracy

Weryfikacją umiejętności i kwalifikacji pracowników

"Firma Profit Group świadczy usługi zgodnie ze standardami współpracy handlowej, a dzięki solidności pracowników firmy – standard tychże usług jest  wysoki. Wszystkim klientom, dla których liczy się profesjonalizm, zaangażowanie oraz czas, polecamy korzystanie z usług świadczonych przez Profit Group – firmy całkowicie spełniającej nasze oczekiwania."

Bonduelle

Polska
"Z przyjemnością możemy polecić Agencję Pracy Tymczasowej Profit Group, która gwarantuje satysfakcjonującą współpracę i usługi na wysokim poziomie."

Carrefour

Polska
"Działania firmy wyróżniają się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do rekrutacji na stanowiska magazynowe. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie pracowników firmy Profit Group oraz wysokiej jakości obsługę."

Eurocash Grupa A

Polska
Agencja zapewniła nam przyjemne zakwaterowanie, w moim pokoju były bardzo sympatyczne osoby. Praca interesująca (bogaty wybór ofert) i dobrze płatna. Dokumentacja załatwiona przez Agencję bardzo szybko.

Daria Smiertina

Rosja
Agencja Zatrudnienia Profit Group odezwała się do mnie błyskawicznie, pomogła mi z wszelkimi dokumentacjami oraz kartą pobytu. Bardzo szybko rozpocząłem pracę, która nie była ciężka i umożliwiła mi odłożenie sobie pieniędzy. Warunki zakwaterowania też bardzo dobre, spaliśmy w 4 osoby w ładnym i czystym pokoju.

Viktor Panchenko

Ukraina

Co nowego

Przeczytaj co nowego na naszym blogu