• Pn - Pt 8.30 - 17.00
  • Nowoberestecka 14/A, 02-204 Warszawa
  • +48 576 379 203 Dział sprzedaży

Blog

Logistyka magazynowa – 5 wyzwań dla magazynu

Logistyka magazynowa wiąże się ze sprawnym przepływem towarów z magazynu do końcowego klienta. Efektywna dystrybucja pozwala na optymalny obieg produktów a najważniejszym elementem wpływającym na finalny efekt jest magazyn. Złożoność logistyki dystrybucji powoduje, że osoby zarządzające łańcuchem dostaw mają przed sobą dużo wyzwań.

Obsługa magazynowa sklepów internetowych – Co musisz wiedzieć?

W ostatnim czasie rynek e-commerce przeżywa swoją „hossę”. Ponad 80% Polaków dokonuje zakupów online. Patrząc przyszłościowo można zakładać, że ten zwyżkowy trend będzie się utrzymywał. Większy popyt wymaga od przedsiębiorców posiadania większej ilości towarów zlokalizowanych w magazynach, dlatego tak istotna jest właściwa obsługa magazynowa. Ta właśnie logistyka sprzedażowa musi być prowadzona bez zarzutu, gdyż każde potknięcie na tym polu może się wiązać z utratą obecnych jak i potencjalnych klientów.

Daleko od domu, czyli jak odnaleźć się na emigracji?

Emigracja zarobkowa potrafi być wyjątkowo stresującym doświadczeniem. Rozłąka z rodziną i znajomymi, zupełnie nowe miejsce pracy oraz zamieszkania, a także zanurzenie w obcej kulturze mogą wywoływać silny lęk i tęsknotę za tym, co bezpieczne i znane. Co zrobić, aby zminimalizować swoje obawy i odnaleźć się na emigracji?